דפי נחיתה

עיצוב וקידום עסקים - בניית דפי נחיתה | קידום אתרים | דף נחיתה | דפי נחיתה
052-4561122 מיקי כהן גנאל | 052-6699243 עוז גורהיום העולם שלנו מתנהל כולו דרך האינטרנט, כל עסק יודע שהשיווק הכי טוב הוא שיווק באינטרנט!
זוכר את כרטיסי הביקור שישבת וחשבת איך לעצב אותם, מה לרשום עליהם, וכיצד הכרטיס שלך יתפוס את מלוא תשומת הלב של הלקוחות? והיום הם יושבים מונחים במשרד שלך מעלים אבק, ומגיעים למעט מאוד אנשים.
אז הגיע הזמן שגם העסק שלך יעבור מהפך עצום וימצא את עצמו בין מרחבי האינטרנט האין סופיים.

שיווק ופרסום באינטרנט הוא ההתמחות שלנו, העסק שלך יפורסם דרך דף נחיתה והוא בעצם כרטיס הביקור שלך, בו יהיו רשומים פרטי העסק, עיצוב מותאם לפי קו קיים של הלוגו או תדמית העסק במידה וקיים (במידה ואין מיתוג נעזור לך גם בזה ) .
היתרון הוא בחשיפה תמידית ברשת האינטרנט בעלות קבוע ללא הפתעות במהלך תקופת השכירות .
שכל אדם ברחבי הארץ מהצפון או מהמרכז ועד לדרום הרחוק יחפש פתרון לחוסר שקיים אצלו ועדיין לא מכיר אותך יכול להפוך ללקוח שלך בעזרת דף נחיתה מקודם אורגני בלבד.
קידום במנועי החיפוש באינטרנט מתחלק לכמה שלבים: הראשון הוא חיפוש ברחבי האינטרנט לפי מלל, השני הוא חיפוש לפי תמונות, אותן אנחנו מעצבים לפי דרישותיך. בתמונה הראשית מופיעים הפרטים שלך כולל פרטי התקשרות כגון: נייד , טלפון ,שם העסק וגם מוצר או שירות שרוצים לפרסם .ניתן לבצע שיחה , שליחת מסרון ושליחת אימייל ישירה מדף הנחיתה , ישירות אילך ללא עלות נוספת.
השלב השלישי הוא שילוב של שני השלבים הראשונים בניית דף נחיתה בצורה נכונה ומותאמת למנועי החיפוש השונים , אצלנו פרסום באינטרנט מופנה לכל האתרים שמנהלים מנועי חיפוש ולא רק לגוגל ישנם עוד רבים וטובים . השלבים הללו יבטיחו את מינופו והצלחתו של העסק שלך בעזרת דף או מספר דפים אותם תחליט לפרסם ברשת האינטרנט.

בעל עסק יקר, הגיע הזמן שגם אתה תדע שדפי הנחיתה לעסקים הם הדבר החם הבא! נימאס לך מכרטיסי ביקור שהולכים לאיבוד או שנזרקים לפח? רוצה להיות ידידותי לסביבה? OM עיצוב וקידום עסקים מספקת לך את הפתרון המושלם! דף נחיתה מקודם אורגני באינטרנט אשר יחליף את כרטיס הביקור ויספק לעסק שלך צפייה רחבה יותר בפריסה ארצית! כי קידום עסקים קטנים זה העסק שלנו.

OM עיצוב וקידום עסקים מבטיחים לך כי העסק שלך ישווק באמצעות דפי נחיתה השיווקים שלנו...
עשרות עסקים כבר הבטיחו לעצמם פרסום באינטרנט באמצעות דפי נחיתה לעסקים שלנו... מה איתך? 


ביטוחים אצל סוכן ביטוח
לקוחות רבים רצים לברר על ביטוח לרכב או ביטוח חיים  בחברות שונות.
מה שקורה שבסוף התהליך מחליטים הלקוח בחברת הביטוח אשר מקנה את המחיר הנמוך ביותר  מבלי לקחת בחשבון שישנם דברים רבים בתחום הביטוחים אותם הם לא יודעים וגם לא שואלים.
סוכן ביטוח  אשר חי ונושם את תחום הביטוח ויכול לענות לכם על כל השאלות הקשורות בתחומי הביטוח ולהמליץ לכם את הצעדים הכי טובים ובטוחים לעתיד שלכם.
ביטוח דירה ? כמו כל אזרח בישראל אשר בא לקחת משכנתא מהבנק מחויב בביטוח משכנתא ובביטוח אישי  לשקט הנפשי של הבנק, כולם רצים ועושים ביטוח משכנתא דרך הבנק ללא בדיקה מורחבת על כמה ועל מה הם משלמים  - סוכן ביטוח טוב ילווה אתכם בכל התהליך ויגיש לכם את ההצעה הטובה ביותר.  

 ביטוחים 
 
 

שלח הודעה לבעל העסק

 
 
 
 
 
 

אימל ובדיקה של אימל