דפי נחיתה לעסקים

עיצוב וקידום עסקים - בניית דפי נחיתה | קידום אתרים | דף נחיתה | דפי נחיתה
052-4561122 מיקי כהן גנאל | 052-6699243 עוז גורדפי נחיתה לעסקים - מה זה אומר , עסק שמעוניין להגביר את החשיפה במנועי חיפוש וברשתות החברתיות
כל עסק משלם את מיטב כספו על מנת להגביר והגדיל את החשיפה לאתר החברה או לעסק שלו.כיום בעידן טכנולוגי כל כך מהיר מרבית העסקים לא מסוגלים לעדכן את האינפורמציה בכל המקומות בו זמנית .
חברתנו עוסקת בקידום עסקים ברשת האינטרנט על ידי פיתוח ייחודי של מערכת לקידום דפי נחיתה ברשת האינטרנט. (קידום אתרים אורגני)
היסטורית מוצרנו :
דפי נחיתה החלו לתפוס תאוצה על ידי עסקים קטנים וגדולים כאחד.
עקב עלויות מאוד גבוהה לאתרים אשר דרשו יותר מידי השקעה שבסוף התהליך לא ידעו מה יהיה כדאי לעשות על מנת להמשיך את הקידום על מנת לעמוד את מצב הפניות ואלו טלפונים היו לאותו מוצר אותו אנו מקדמים
לדוגמא :
מילה יכולה לעלות עשרות שקלים על כל קליק ליום - אינסטלאטור ( מילה חזקה ) עלות קליק יכול לנוע בין 20 ש"ח ל 80 ש"ח לקליק בודד . אחת השאלות בהם אני נתקל עם מרבית הלקוחות - " לכמה זמן זה מחזיק, כמה זה עולה לנו " עסק צריך להבין שאין גבול לעלויות פרסום , אך צריך לדעת מתי כדאי להשקיע ומתי להגיד מספיק , ולעבור לאפשרויות קידום שונות בעלי הצלחה גבוהה. כל העסק והתחום שלו .
בעל עסק יוכל לעמוד את מצב החשיפה של אותו היום או לאותו מסע פרסום אותו הוא מקדם ברשת האינטרנט או בעולם בתוכן החברתי ( פייסבוק / GOOGLE / לינקדאין )
מה משתלם לנו :
כל עסק מחליט מה טוב לו וכמה הוא מוכן להוציא על דף נחיתה - דף נחיתה מקודם אורגני במנועי חיפוש מיועד לעלות את החשיפה והמודעות של העסק שלכם באותו אזור בו אתם מספקים שרות.
מיקום העסק :
אך צריך לקחת בחשבון את האפשרות לעלויות וזמנים אשר דורשים סבלנות .אנשים אשר מזמינים / מוכרים / קונים מוצרים באינטרנט עושים את הקניות מכמה סיבות
1. מחיר נמוך יותר משמעותי בין קניה בחנות / בארץ / בחול
2. המוצר אותו הם מזמינים לא חשוב או דחוף ויכול לחכות כל עוד המחיר מספיק אטרקטיבי / לא נמצא בארץ
3. זמני המשלוח פחות חשובים לנו חובבי המוצרים או הריגוש של ההזמנה בחול המחשבה ש"דפקנו את החנות " אך הבעיה היא שלא דפקנו את החנות אשר מוכרת לנו את המוצר - המחירים בארץ מאוד גבוהים בעקיבות ההוספות השונות ( מיסוי / מעמ / משלוח / מכס / מכון התקנים / והרשימה עוד ארוכה מאוד) .
דוגמא : בעל חנות לא יכול להשוות ולמכור את המוצר באותם המחירים כמו בחול עקב עלויות מאוד גבוהות ה- כיום ישנה מגמה של עליה בעולם הווירטואלי וגם בקניות ברשת. אך דבר אחד בטוח שכולם צרכים את אותה הדבר והוא הגברת חשיפה ומיקום במנועי חיפוש ולכן הרבה יותר קל ונוח לקדם דף נחיתה מאשר לקדם אתר או עולם תוכן מאוד רחב בעלויות שגם עסקים קטנים או בנונים יוכלו לשרוד את היום של מחר
מיקום - זמן - כסף
עסק נמדד לפי המתחרים שלו - חברה באותו התחום עם משקיעים וניהול נכון תוכל להצליח לגדול בחוכמה כל עוד היא תשמור על המתחרים שלה ולא תיתן להם לשבור את השוקע על ידי הורדת מחירים ( הורדת הנפקת מתמחירים ) עולם ממומן מראה לנו את ההפך הגמור מכל מה שאנו מכירים וחושבים שהוא אמין אך למעשה עולם הממומן הוא כמו בורסה צריך לעקוב ולחיות את המתחרים לדעת מתי שווה להשקיעה את הכסף ובאיזה מילה כדאי לתת יותר .
דפי נחיתה אורגנים - דפים מעוצבים שמטרתם להתקדם על ידי חשיפה מרובה כמה שיותר להגברת הטרפיק לאותו עסק מה שיגרום להגברת החשיפות והכניסות ( כמובן כל תחום והמדדים שלו )
נכון להיום OM עוקבת ומתחזקת 250 דפי נחיתה אשר מקודמים כל אחד בעסק שלו לפי אזור בו הוא נותן שרות ( גוגל מיקום נכנס לשוק בעקיבות ריבוי הסלולר בארץ ובעולם אשר מזהה את מיקום GPS של אותו מכשיר ומכשיר בזמן גלישה )

דפי נחיתה אם יכולת חשיפה במנועי החיפוש בקידום אתרים אורגני בלבד מביא הרבה פניות איכותיות ורלוונטיות לאותו עסק לקוח שהגיע לדף הנחיתה וביצע פניה ללקוח זה אומר אני רוצה את המוצר שלך עכשיו נשאר לסגור מחיר.

 חוקר פרטי 
 
 

שלח הודעה לבעל העסק

 
 
 
 
 
 

אימל ובדיקה של אימל