עיצוב גרפי - מעצב גרפי

עיצוב וקידום עסקים - בניית דפי נחיתה | קידום אתרים | דף נחיתה | דפי נחיתה
052-4561122 מיקי כהן גנאל | 052-6699243 עוז גור
עיצוב
עיצוב הוא נושא רחב ומגוון , כל אחד נפגש אם סוג של עיצוב שונה בחיי היום יום.או אם עיצוב ובניית אתרים מתמקד במספר רב של תחומים שונים של מעצב גרפי.


עיצוב גרפי הוא תכנון של מערכת מוצרים שונים ,אם זאת שמירה על מראה חזותי אחיד ואטרקטיבי יותר גם במוצרים שונים של חברה או העסק.


או אם עיצוב ובניית אתרים מתייחסת לעיצוב בעל ערך עליון לחברה או עסק, בכך שיענו על קריטריונים רבים ככול שניתן (פגיעה במטרה ), כגון מראה חזותי אחיד ואיחודי (לוגו,כרטיסי ביקור). על פי רוב, אתר מעוצב, בניגוד ליצירת אמנות, צריך לענות על צרכיו של לקוח מסוים, או קבוצה של לקוחות גדולה שכל שניתן. בעיצוב משתמשים בכלים הקרובים לתחומי ההנדסה והאמנות, השפעתו של העיצוב ניכרת עלינו בכל רגע ורגע. הבגדים אותם אנו לובשים, עולם הפרסום, המוצרים השונים ועיצוב האריזות שלהם,וכמובן בעיצוב אתרי אינטרנט.


עיצוב הוא תחום השואף לשלב בין מסרים בדומה לאמנות (מסרים פסיכולוגיים, חברתיים, אסתטיים), לבין האמצעים השונים בהם אנו משתמשים על בסיס יומי הדורשים הבנה הנדסית וידע טכני מעמיק בתכונות שונות בהם נדרש מעצב גרפי לשלוט . המעצב נדרש ליצור את אמנותו במגבלת שאינו תלויות בו אלה במוצר שהוא נדרש לחשוף לעולם לדוגמא : עיצוב בנאר, עיצוב לוגו,כרטיסי ביקור, עמדה לתצוגה .
בין לקוחותינו בתחום העיצוב השונים:


1.     עיצוב רהיטים -   - YB עיצובים  נווארה נגרים


2.     עיצוב פנים -


3.     עיצוב שיער - עופר G  -  טל מנשה


4.     עיצוב תכשיטים - ארטיסטו  - רונית נפשי


5.     עיצוב אתרים - הנסיכה והצפרדע  - זאוס מעצבים  -
YB מעצבים   - קרווילה  - עופר גבריאל  - לוקר לי


6.     עיצוב ושיפוץ קרוונים - קרווילה


7.     עיצוב הזמנות חתונה - או אם  -   


8.     עיצוב תספורות - טל מנשה  -  עופר G


9.     עיצוב נעלים -


לדוגמה, בעיצוב פנים ואדריכלות יש לרוב כוונה להעביר תחושה מסוימת לאדם השוהה בחלל  תוך מגבלות כוחות הטבע. בעיצוב תעשייתי נדרש ליצור מוצר שיענה לצרכים התכנים ומגבלות התקציב, אך יהיה נוח למשתמש ויקרין תדמית המתאימה לשוק שלו.


בשנים האחרונות, עם התפתחותה של רשת האינטרנט, גדלה המודעות לשלב בקלות שימוש באתרים אינטרנט אשר מכילים כמויות רבות של מידע.עיצוב אתרי פלאש בעלי אנימציה מיוחדת למסע פרסום באינטרנט או בכל מדיה אחרת.

 עיצוב 
 
 

שלח הודעה לבעל העסק

 
 
 
 
 
 

אימל ובדיקה של אימל